Föremål som liknar prydnadsurnor ett par
1045 Prydnadsurnor
ett par, Sèvres. Höjd: 26 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 januari 2024
3173 Prydnadsurnor
ett par, Metall, 1800-tal. Höjd: 48 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 18 april 2022
4598 Prydnadsurnor
ett par. Höjd: 21-25 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 23 november 2020
9023 Prydnadsurnor
ett par, brons, 1800-tal. Höjd: 20 cm
Såld: 10.000 kr
Såldes den 26 oktober 2020
3346 Prydnadsurnor
ett par, Trä, Porfyrimitation, Signerade, höjd: 23 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2019
1476 Prydnadsurnor
Såld: 10.500 kr
Såldes den 26 mars 2018
8055 Prydnadsurnor
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juli 2017
4612 Prydnadsurnor
Ett par, alabaster, sekelskifte 1900, höjd: 22 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juli 2017
4078 Prydnadsurnor
ett par, Rörstrand, höjd: 27 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 19 december 2016